niedziela, 7 maja 2017

Zamiast fotobudki

Fotobudki są coraz częstszą atrakcją na różnych imprezach. Ale to raczej droga przyjemność. Można jednak poradzić sobie inaczej. Alternatywą jest rozrywkowe mobilne studio fotograficzne:-).

Wystarczy urodzinowe tło, parę imprezowych gadżetów i kilkoro chętnych do zabawy maluchów:-). Zabawa gwarantowana, zarówno dla fotografa jak i dla zaproszonych gości. Dzieciaki na dwie godziny mają zapewnioną wspaniałą rozrywkę, a fotograf paletę chętnych do pozowania, pełnych uroku i naturalności, modelek i modeli. Sama przyjemność z takiej pracy:-)To kolejna z moich zawodowych działalności, które bardzo chciałabym rozwinąć. Jestem zadowolona z tego pierwszego razu, a Wy co o tym myślicie?

18 komentarzy:

 1. no bardzo fajny pomysł:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszło świetnie. Pomysł jest genialny i rozwijaj go i wcielaj w życie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, liczę, że uda mi się rozkręcić ten projekt:-)

   Usuń
 3. Zachwycam się pomysłem: mobilna budka rozrywki, fantastyczna zabawa dla dzieciaków i ich opiekunów, a dla Ciebie wielkie wyzwanie. Bo wiesz, pracy z małolatami to nie zazdroszczę:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, dorosłych łatwiej ustawiać, z dziećmi to wyzwanie, ale się nauczę:-) Dziękuję!

   Usuń
 4. Gratuluję kolejnego świetnego pomysłu! Widać, że dzieciakom ta atrakcja sprawiła wiele radości:)Zdjęcia są cudne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chłopcy byli mniej entuzjastycznie nastawieni, ale przebieranki trochę ich rozkręciły:-). W sumie było naprawdę fajnie, dzięki!

   Usuń
 5. Jak najbardziej jestem za:)) Świetna, radosna sesja!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:-) Fajnie, że widać na zdjęciach tę atmosferę, bo jak to z dziećmi - chwilami atmosfera stawała się napięta;-)

   Usuń
 6. To lepsze niż fotobudka:) Ciekawe urozmaicenie imprezy:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaletą fotobudki jest to, że masz zdjęcia od razu, a tu niestety, dopiero po jakimś czasie. No ale to jak ze wszystkim, wszystko ma swoje dobre i gorsze strony;-).
   Z fotobudki z fotografem zaleta jest taka, że wszystkie otrzymane zdjęcia są udane:-) (bo po edycji:-))

   Usuń
 7. Taki prosty pomysł, a ile frajdy! Dla fotografa też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, tak, dla fotografa też:-). To było dla mnie wyzwanie, bo robiłam to po raz pierwszy, ale mam jak najlepsze wrażenia i chęci, by to powtórzyć:-)

   Usuń
 8. Pomysł fantastyczny :)
  A przypuszczam, że i duże dzieci :) chętnie by maski na wdziały:) Chociaż...nie jesteśmy tak odważnymi modelami, jak nasze pociechy :) i pewnie dlatego duże dzieci w foto-budce się czują...luźniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pomyślałam o tym, ale faktycznie chyba masz rację, do aparatu swobodniej robić miny, gdy nie ma za nim świadka w osobie fotografa... To pewnie na dzieciach skupię się w realizacji tego projektu:-). Dzięki wielkie:-)

   Usuń