poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Z okazji lub bez

... zawsze jest miło zrobić komuś prezent:-)

Dla Przyjaciółki - pomysł dojrzewał i ewoluował przez kilka tygodni. Wiedziałam, że skrzynka, ale plan na zawartość zakiełkował sporo później, jeszcze później pomysł na ozdobienie tej zawartości - jest to więc szczególnie wypieszczony Prezent, który w trakcie realizacji zdążył wchłonąć mnóstwo ciepłych emocji, dobrych myśli i najlepszych życzeń, mam nadzieję, że teraz przez lata będzie tym promieniował:-).

Dla Księgowej - pomysł spontaniczny. Pudełko - zrobione już jakiś czas temu z czystej potrzeby twórczej, bez wyraźnego przeznaczenia - nagle znalazło swoje przeznaczenie, a było to tak oczywiste, jakby w tym celu właśnie powstało, tylko jeszcze wtedy o tym nie wiedziałam:-).
Dobrego poniedziałku i całego nowego tygodnia!

18 komentarzy:

 1. Tak czasami bywa, że rzeczy robione dla zabicia czasu stają się ulubionymi lub świetnymi prezentami:) Bardzo ładne zwłaszcza pierwszy gadżet:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powiedziałabym, że dla zabicia czasu;-), ale rozumiem co masz na myśli:-)
   Dziękuję!

   Usuń
 2. Pięknie to wymyśliłaś. Widać, że prezent opakowany od serca:)
  Miłego dnia:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dopieszczanie jest najprzyjemniejsze, dziękuję bardzo:-)

   Usuń
 3. Mmmmmmmm :-) Cudności! ♥
  Cudownego tygodnia i SZCZĘŚCIA, RADOŚCI, POMYŚLNOŚCI ♥ z wiadomej okazji!
  :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   45... ufff, coraz ciężej to dźwigać;-)

   Usuń
 4. Prezenty wykonane perfekcyjnie. Oba są powalające, ale pierwszy skradł moje serce. Cudo w moich ukochanych barwach, no i te motyle. Istna bajka. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdecydowanie mój najulubieńszy serwetkowy motyw, mam całą paczkę tych serwetek, szkoda, że tak mało okazji, by je stosować;-)
   Dziękuję bardzo!

   Usuń
 5. Piękne skrzyneczki i ślicznie udekorowana butelka.
  Pozdrawiam
  D.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać tutaj perfekcję wykonania, ale i serce włożone w przygotowaniu prezentów, więc efekt musi być oszałamiający i taki jest. Pierwsza skrzyneczka to moja zdecydowana faworyta. Cudo. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za cokolwiek się weźmiesz, to efekt jest oszałamiający, bo pomysł, smak, artystyczne wykonanie może być tylko najwyższej próby. Oba prezenty są wyjątkowe, a obdarowane będą wzruszone i szczęśliwe:))
  Ślicznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że tak było:-)
   Dzięki!

   Usuń
 8. Świetny pomysł i jaki przyjemny takie prezenty od serca.Alkoholik pięknie opakowany.Pomysł do wykorzystania. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowne prezenty - w niezwykłej kolorystyce!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń